Престегната во латекс водителката Јована Јеремиќ ги поздрави гледачите на утринската програма

Српската водителка на утринската програма на Пинк телевизија, Јована Јеремиќ секој викенд ги изненадува своите гледачи со необични стајлинзи.

Таа за неделното утро одбрала црн фустан од латекс со деколте. Во него до израз беа нејзините градите.

Црниот латекс фустан го искомбинирала со високи потпетици и обетки.

Scroll to Top