„Прибери си ги гаќите жено луда“ ја советуваат Карлеуша откако пак се соблече гола

By

Карлеуша секогаш успева да направи драма со своите модни изданија и често поради нив доаѓа во судир со своите колеги од шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а и со следбениците на Инстаграм.

И овој пат објави слика  со некоја чудна модна креација, која треба да претставува зимска облека, но поради која и овој пат ја критикуваа на социјалните мрежи.

„Аман, прибери ги гаќите, не ти доликува жено луда“,  коментираа на социјалните мрежи по објавената фотографија.

 

 

Ќе ви се допадне