Прво појавување на Јована Јоксимовиќ по породувањето

By

Познатиот пар Јелена и Жељко Јоксимовиќ пристигнал на отворањето на еден српски хотел, при што тие биле одлично расположени и не ја симнувале намсевката од лицето.

Сите очи биле вперени кон Јована, која се породи неодамна. Таа се појавила во розово кратко фустанче кое одлично ѝ прилага и воопшто не се познава дека таа е новопечена мајка.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven animeheaven bna: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/JdAo/ep-1)

AnimeDao my hero academia heroes rising animedao: My Hero Academia 2 (Dub) (https://animedao.nl/m/PoM4) Episode 25