Првпат ќе стане мајка, Ана Бебиќ е трудна

By
Ана Бебиќ и Иван Џолиќ се во врска неколку месеци, а сега споделија убава вест со своите обожаватели.Ана ја сподели радосната вест дека ќе стане мајка. Пејачката веќе неколку месеци е во врска со ИТ-експертот Иван Џолиќ, а наредната година и двајцата првпат ќе се остварат во улогата на родители.

Оваа вест многу ги усреќи Ана и Иван, па побрзаа да се подготват за венчавка. Местото и хотелот во кој ќе се заколнат на вечна љубов веќе го избраа, а пејачката одлично ги поднесува првите денови од бременоста.

 

☺️ @idjolic 😍

A post shared by Ana Bebić (@anabebic_) on

Да потсетиме, Ана Бебиќ стана популарна по учеството во музичкото натпреварување „Операција триумф“, по што беше во долга врска со композиторот Филип Милетиќ.

 

Ќе ви се допадне