Рада Манојловиќ киксна со сандалите

By

Емисијата „Никогаш не е доцна“  веќе долго се снима, а вчера во жирито се појави и пејачката Рада Манојловиќ.

Рада вообичаено доцнеше еден час, но затоа стигна видно расположена за шегување!

Иако на себе имаше прекраток фустан, овој пат две сосема поинакви работи им паднаа в очи на мажите. Првата беа сандалите што на Рада ѝ задаваа голема мака затоа што прстите цело време  ѝ летаа надвор.

А другата работа што им го сврте вниманието во студиото беше нејзиното кокетирање со хармоникашот Александар Софрониевиќ.

 

Пејачката ги полуди сите мажи во студиото

Ќе ви се допадне

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 2 at KissAnime kissanime page 1

I'm standing on 1,000,000 lives. (Dub) Episode 10 at website https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super