Раста објасни зошто се ослободи од дредовите – Ќе ве воодушеви причината

By

Им објасни на сите поради што се одлучил да се ослободи од заштитниот знак, а овие негови зборови разнежнија многумина кои го следат на друштвените мрежи.

-„Одлучив да се соживеам со мојата ќеркичка и заедно да пуштаме коса. Оној момент кога ќе имаме дредови, ќе ги имаме двајцата.“ – напишал Раста на друштвените мрежи.

Ќе ви се допадне

AnimeTV go anime tv: Umibe no Étranger (https://animetv.cc/m/aEZ1) Episode Full

WCOStream close enough wcostream: Watch So I'm a Spider, So What? Episode 6