Раста објави фотографија со Ана Николиќ

By

Српскиот рапер Раста објави фотографија на „Инстаграм“ со Ана Николиќ. Пејачот ја украсил фотографијата со срценца, па на истата може да се види дека и двајцата изгледаат заљубено.

На фотографијата напишал: „Половина, љубов, фамилија“.

Инаку, Ана и Раста имаат заеднички концерт утре во Скопје во салата „Борис Трајковски“ со почеток во 21 часот.

 

Ќе ви се допадне