Ратко Младиќ го знае убиецот на ќерката Ана

By

Ратко Младиќ, поранешниот командант на војската на Република Српска, пишува мемоари.

Тие ќе бидат посветени на ќерката Ана (24) за која генералот цврсто верува дека не извршила самоубиство, туку дека е убиена во семејниот стан и дека знае кој е убиецот!

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao twitter: That Time I Got Reincarnated as a Slime (https://animedao.nl/m/NM92) Episode 24

KissAnime anime online: Attack on Titan Season 3 (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/OqOL) Episode 12