Сандра Африка одговори на приказните за тајната врска со фудбалерот – Жестоко го спушти

By
Хаос настана поради нивната заедничка фотографија, а пејачката сега објасни за што всушнсот се работи.

Веста која се појави во медиумите, дека Сандра Африка наводно е во врска со фудбалерот Владимир Волковим, пејачката сериозно ја изнервира, па и на таков начин стави точка на гласините.

Иако се пишуваше дека Сандра и Волков наводно се во врска веќе година дена, пејачката остро ги демантираше гласините, а притоа и го искритикува фудбалерот.

„Се сликаш со пријателите неколку пати и тој пријател, магарац „Волков“ испраќа фотки на медиумите, и иајзви дека со мене е во врска. Болно!“, беше остра Сандра во изјавата за Пинк.рс.

„Волков бара маркетинг и реклама, затоа што ниту еден клуб нема да може да го ангажира“, додаде популарната пејачка не бирајќи ги зборовите.

Да потсетиме, гласините за поткованите фотки на Сандра Африка и Волков која настана на една јахта, на која, како што вели Сандра, тој ја „искористил“.

Ќе ви се допадне