Саша Ковачевиќ претера: Фотографијата од Македонска Каменица открива морбиден детаљ

Во последниве месеци миленикот на балканската публика, Саша Ковачевиќ комплетно го промени личниот опис.

dobivaj vesti na viber

Долгите часови поминати во фитнес центар му помогнаа да го изваја телото до совршенство и со него гордо да се пофали на социјалните мрежи, но фотографијата од Македонска Каменица која вчеравечер ја објави на својата официјална Фејсбук страница открива морбиден детаљ.

Ковачевиќ толку многу вежба и се изгладнува што неговите вени на телото изгледаат како да ќе пукнат во секој момент, тоа особено се забележува на неговата десна рака.

Дали ви се допаѓа новиот лик на Ковачевиќ? Вашето мислење го очекуваме во коментарите подолу.

Scroll to Top