Саша Поповиќ демантира дека ќе згасне „Ѕвездите на Гранд“

By

Во медиумите се шпекулира дека новата сезона на „Ѕвездите на Гранд“, која започнува деновиве, ќе биде и последна. Но, Саша Поповиќ, нејзиниот креатор, го демантира тоа.

dobivaj vesti na viber

„Факт е дека „Гранд продукција“ ги има најдобрите и најгледани емисии во регионот, па веќе навикнав на фактот дека ќе се зборува и пишува сѐ и сешто. Немам намера да се повлечам од работата што ја обожавам, баш напротив“, рече тој.

„За гледачите подготвуваме и нов проект, кој ќе се реализира во следните пет години и ќе биде нешто невидено досега кај нас“.

Ќе ви се допадне