Се огласи Тања Савиќ за фотографиите на кои пее качена на камион

By

Домашната јавност се шокираше од фотографиите од концертот на фолк пејачката Тања Савиќ, на кој запеала, ни помалку ни повеќе туку качена на камион. Многумина сметале дека Тања ќе поцрвене од срам, меѓутоа таа нема проблем со тоа.

-„ не сум воопшто изненадена, знаев дека тоа ќе излезе во јавноста. Немам проблем со тоа. Јас се пофалив на своите пријатели каде работев и ним им беше чудно. Сите се прашуваа: „Тања, од каде ти тоа да го правиш?“ Што има врска?!“ – искрено објасни пејачката.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

Watch The Galaxy Railways: A Letter from the Abandoned Planet Episode 4

TwistMoe: To Your Eternity (Dub) anime episode 13 online free at https://twistmoe.net online anime

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Bibsonomy: https://www.bibsonomy.org/user/animefreakws

Webtoolhub: https://www.webtoolhub.com/profile.aspx?user=42268081