Се породи српската пејачка – Таткото не бил таму

By

Српската пејачка Ана Николиќ се породила синоќа во беглрадската болница и на свет донела девојче. Гордите родителите одлучиле девојчето да се вика Тара.

Мајката и бебето се чувствуваат одлично, иако девојчето е родено неколку недели пред терминот.

Hello.рс пишува дека таткото, Раста, во моментов се наоѓа на црногорското приморје, но со првиот авион се враќа за Белград.

Ќе ви се допадне

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeTV: Doraemon (Dub) anime episode 2 online free at https://animetv.cc anime tv free streaming

Watch anime online for free at AnimeDao animedao one punch man

4Anime: Yaoguai Mingdan 2nd Season anime episode 21 online free at https://4anime.biz anime sites

Gogoanimebe blogspot: https://gogoanimebe.blogspot.com/

Forum umbandaeucurto: https://forum.umbandaeucurto.com/usuario/AnimeFreak