Сека Алексиќ без гаќички го најави концертот

By

Сека Алексиќ го најави својот голем концерт во белградската арена кој е закажан за 14-ти април. Преку Инстаграм пејачката објави промо фотографии за концертот,каде е во во црвен фустан со длабокото деколте . Таа реши без гаќички да им се обрати на фановитее о да го најави својот настап.

dobivaj vesti na viber

❣️14.APRIL @stark_arena ❣️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Ќе ви се допадне

game sunwin tải sunwin sunwin web

sunwin.apk mới nhất sunwin tài xỉu sunwin apk

sunwin

tải sunwin

sunwin tài xỉu sunwin tải sunwin