Сека се разголи во гардероберот

By
Сека Алексиќ е во фустан што повеќе открива отколку што скрива и предизвика многу коментари.Пејачката на својот инстаграм-профил објави неколку провокативни фотографии, а најголемото внимание го привлече сликата на која позира во проѕирен фустан.

dobivaj vesti na viber

Сека, за загревање, прво постави селфи на кое доминира нејзиното длабоко деколте.

Потоа следуваше слика од гардероберот.

И на крајот, Алексиќ заврши во фустан што откриваше сѐ.

Ќе ви се допадне