СЕКОЈА ЧЕСТ – По реакцијата на новинарите, исчистено ѓубрето кое беше оставено по снимањето на спотот на Емина

By

Емина Јаховиќ престојуваше во Белград, каде го сними својот нов спот. По завршената работа, на насипот на Сава, каде беше екранизирана нејзината нова песна, остана голема количина на ѓубре.

Револтирани беа и сопсвениците на сплавовите и тамошните мештани, кои собрани во здружението „Зелен рај“, со заедничко соопштение ги повикаа сите да не го загадуваат Белград и крајбрежјето на Сава.

Ќе ви се допадне

Watch The Irregular at Magic High School: Visitor Arc Episode 6 (https://funimationfree.com/m/oold/ep-6) at Funimation funimation anime

Watch A Silent Voice Episode Full (https://animeflix.nl/m/N3py/ep-1) at website https://animeflix.nl. See more anime flix app