Северина е скршена – Споделила ужасни вести

By

Популарната пејачка Северина Којиќ објавила ужасни вести на својот Инстаграм профил.

Во родниот град на хрватската пејачка, Сплит дошло до пожар што страшно ја вознемирило пејачката. Таа на својот профил објавила фотографија со која ја изразила својата загриженост.

Хрватските медиуми пренесуваат дека ситуацијата се подобрува, пламенот е под контрола, но дека бурата и понатаму трае.

Погледнете го пеколот на нејзиниот профил:

Ќе ви се допадне

The Goddess is a Middle School Student Episode 4

Website https://animedao.nl: Watch JX3: Chivalrous Hero Shen Jianxin II Season 2 animedao Episode 3 animedao mobile

Digital Juice Episode 6

KissAnime: Venus Versus Virus anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime news

Pinshape: https://pinshape.com/users/1622002-animefreakws

Dribbble: https://dribbble.com/gogoanimelol/about