Северина има порно и со Игор, стравува дека и тоа ќе се појави во јавноста

By

По скандалот со голите слики, српските медиуми не престануваа да пишуваат за Северина. Најновата вест која ја пренесе српкиот Ало, е дека Серина се плаши дека наскоро ќе се појави и домашниот порно филмот, кој наводно го снимала со сопругот Игор Којиќ. Всушност, гласините се дека е Игор добил порака во која му пишуват : Игор, брат, го гледав видеото со секс што го снимавте во Турција. Па тоа е подобро, од овие сликиве каде што Северина е гола и сама“.

Видеото било снимано лани во Бодрум, кога Северина била заедно со Игор на одмор, тврдат српските медиуми.

Ќе ви се допадне

The Seven Deadly Sins (https://kissanimeonline.com/m/qnb) Episode 24 at website https://kissanimeonline.com kissanimefree

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 39 at website https://animeflix.nl animeflix dragon ball z