Северина облече мини фустан, а фановите шокирани од нејзиниот изглед

By

Многумина се прашуваат што е со Северина, која некогаш важеше за секс симбол. Во последно време Хрватката на фотографиите што ги објавува, се чини дека не е веќе тоа на што публиката навикна да ја гледа.

Имено таа облекла мини здолниште и се прошетала низ парк со својот син Александар, меѓутоа сите ги забележаа нејзините преслаби нозе.

Севернина никогаш не изгледала вака, како да е на раб од анорексија. Што ѝ се случува и која е причината за тоа никој не знае.

Ti, ja i gora zelena 💚 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Ќе ви се допадне

AniWatch: Shaonu Qianxian: Renxing Xiao Juchang 2 [Chinese Dub] anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro aniwatch.me

https://animeheaven.pro anime heaven site

Watch anime online for free at AnimeFLV watch anime online

Mushibugyou OVA (https://twistmoe.net/m/appM) Episode 3

Catchafire: https://www.catchafire.org/profiles/1642841/

Ttlink: http://ttlink.com/animeflixnl