Северина откри што и приредил синот: пејачката доби подарок на домашна адреса

Пејачката Северина Вучковиќ неодамна го загуби старателството над малолетниот син Александар, кој го имаше со бизнисменот Милан Поповиќ.

Според одлуката на судот, таа сега може да се гледа со синот само два дена во неделата и секој трет викенд.

Северина  на Инстаграм сподели фотографија од цвеќињата кои и ги испрати нејзиниот наследник.

Северина фотографираше црвени рози, а со неа накратко напиша: „Фала сине“.

Scroll to Top