Северина прослави годишнина од бракот

By

Хрватската поп-пејачка Северина прослави три години брак со сопругот Игор Којиќ. Дека ѝ е годишнина од бракот таа им објави на на своите обожаватели, споделувајќи фотографија од нивната свадба.

„Кажав да. Кажа да, фала ти, мил мој, што од првиот ден ме држиш цврсто за твојата рака“, напиша пејачката.

Северина предходно беше во љубов со Милан Поповиќ со кого го има синот Александар, и со кого се уште трае постапка по судовите околу старателството на детето. Особено, изминатиов период, откако излегоа голите фотграфии во јавноста.

Ќе ви се допадне