Шокантно признание на Тања Савиќ: Можеби засекогаш ќе престанам да пеам

By

Откако се појави на естрадата, на Тања Савиќ и прогнозираа голема кариера. Тања веднаш доби хитови кои се слушаат и ден денес, а публиката брзо ја засака.

Во интервју за Телеграф, Тања вели дека премногу е поврзана за семејството и дека оди на настап се прашува зошто тоа време не го поминува со своите деца. Истотака, пејачката вели дека нејзиниот сопруг многу е поврзан за Австралија, па можеби на крајот ќе попушти и же замине да живее таму.

Целото интервју прочитајте го на ЛИНКОТ

 

Ќе ви се допадне

4Anime: ELF Academy anime episode 9 online free at https://4anime.biz 4anime one piece

Tantei Opera Milky Holmes: Arsene Karei naru Yokubou (https://animetv.cc/m/zejR) Episode Full

Watch anime online for free at AnimeKisa animekisa

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/gogoanimebe/profile/

Cycling74: https://cycling74.com/author/60dbc6bfa87778412f9b0c2f