Што се случува? – Се пишуваше дека Ана ќе оди на царски рез, а Раста сега го објави ова

Веже неколку денови наназад, Ана Николиќ и нејзиниот сопруг Стефан Ѓуриќ Раста се главна тема во медиумите.

dobivaj vesti na viber

Ана влезе во деветиот месец од бременоста, па секој момент се оечкува да се породи, а царскиот рез беше закажан за денес.

Сепак, судејќи по фотографијата која Раста ја објави на својот Инстаграм профил, тие денес нема да станат родителите.

Uskoro Polecemo! Veceras Kotor klub Maximus! Sutra Budva klub Rafaelo&Maltez! #balkaton #bassivity

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Scroll to Top