Швеѓаните паднаа на секси Босанка

By
Сенди Скопљак од Мостар (25) живее во Шведска, а на својот инстаграм-профил има повеќе од 800.000 обожаватели. Сенди е блогерка и фитнес инструкторка. Благодарение на спојот на модата и фитнесот, многу е популарна во таа земја. Родена е во Мостар во 1991 година, а во моментов живее во Шведска.

Always happy when in 🇭🇷❤️ Skirt via @revolve 💫 #mygrlfrnd #babesofmissguided #croatia #hvar

A post shared by Sendi Skopljak (@skopljak) on

На својот блог ја спои љубовта со модата и фитнесот, а по успехот кој го постигна, почна со дизајнирање своја спортска колекција, пишува Дневниот весник.

I could live in a 👙🙆🏼

A post shared by Sendi Skopljak (@skopljak) on

Судејќи по објавите на Инстаграм, оваа секси девојка од Мостар, патува во сите делови од Европа.

melting away 💦 #hvar #croatia #vacation

A post shared by Sendi Skopljak (@skopljak) on

Повеќе нејзини фотки можете да погледнете на следниот линк.

 

 

Ќе ви се допадне

KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World! Episode 10 at website https://funimationfree.com. See more funimation sword art online

Pokemon Journeys: The Series (https://animeheaven.pro/m/vDY8) Episode 51 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven dragon ball super