Со солзи во очите Гоца Тржан ја отворила душата

By

Поп пејачката Гоца Тржан која има 43 години и својот роденден неодамна го прослави, а родендените се весели моменти, тоа за неа не било случај кога била тинејџерка.

dobivaj vesti na viber

Бидејќи е родена во јули, месец на летни одмори, кога била дете сите нејзини пријатели биле на летување и ретко кој ѝ доаѓал на роденден.

Таа секогаш истакнува дека пријателствата кои се стекнуваат во детство се за цел живот. Најмногу ја радува кога ќе види дека се родиле пријателства токму на шоуто „Пинкови ѕвездички“.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4 anime biz Black Clover (Dub)

Black Clover (Dub) Episode 167

Naruto: Shippuden Episode 496

anime streaming DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 147

tải go88