Соња Стојановиќ поради порно филмот го напушти Гранд

By

Сања Стојановиќ која беше учесничка во натпреварот „Ѕвезде Гранда“, но по скандалозниот порно филм, кој излезе во јавност пред 9 години, убавата пејачка ја напушти сцената.

По скоро цела деценија и две деца, изгледа дека одлучила да се врати на музичката сцена.

Нејзините најнови фотографии добиле коментари кои се полни со пофални зборови, во кои пишува дека пејачката никогаш подобро не изгледала.

Погледнете во галеријата како изгледа денес:

Ќе ви се допадне

GoGoAnime god of highschool gogoanime: So I'm a Spider, So What? (https://gogoanime.be/m/opOG) Episode 14

4Anime anime: Gintama Episode 201