Сопругата на Новак Ѓоковиќ го заборавила мајчиниот јазик

By

Врие на социјалните мрежи. Фановите на Новак Ѓоковиќ успеале да ископаат некои стари снимки од сопругата.

dobivaj vesti na viber

Имено, сопругата на Ноле често е предавач на престижни универзитети во светот, па така не го заобиколи ни Белград, но нејзиниот српски баш и не е најдобар.

Како потсетување, сопругата на најдобриот српски тенисер, Јелена Ѓоковиќ, ги брои последните денови до раѓањето на второто дете.

Ќе ви се допадне

sunwin club sunwin web sunwin club

game sunwin tải sunwin sunwin.apk mới nhất

sunwin sunwin tài xỉu sunwin.apk mới nhất

sunwin game sunwin tải sunwin

sunwin