Сопругата на политичарот Чедомир Јовановиќ се соблече во бикини

By

Чедомир Јовановиќ и неговата сопруга Јелена често објавуваат фотографии од летувањето и секогаш привлекуваат големо внимание.

Убавата половина на Чедомир Јовановиќ, е меѓу најзгодните сопруги на српските политичари, а кога атрактивната Јелена ќе се соблече во бикини, тогаш настанува хаос.

На фотките кои се објавени на Инстаграм, Чеда и неговата жена Јелена Јовановиќ, уживаат на душек, а иако мускулестиот граден кош на политичарот е во крупен план, сите вниманието го свртеа на згодната Јелена во нејзиното бикини.

На ваквата линија и рамен стомак, по неколку пораѓање, дефинитивно можат да и позавидат двојно помладите девојки, а Чеда е вистински среќник, затоа што сопругата му е вистинска бомба!

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

Website https://kissanime.mx: Watch Shion no Ou kissanime Episode 22 gogoanime tv kissanime

Urusei Yatsura Movie 4: Lum The Forever Episode Full

Gaiauniversity: https://gaiauniversity.org/members/animefreakws/profile/

Wikidot: http://www.wikidot.com/user:info/gogoanimelol