Сопругот на Гоца Тржан, го покажа своето совршено тело

By

Младиот музичар се повеќе потенцира на промоцијата на своето тело, особено на интимните делови.

dobivaj vesti na viber

Слободниот дух на Гоца Тржан сигурно влијаеше и на неговиот маж Раша Новаковиќ, кој се почесто и почесто, се соблекува – јавно!

Младиот Раша овој пат позираше во купатилото, во црвени гаќички, кои толку беа тесни, па совршено отсликуваа се, со кое Раша располага „таму доле“.

Погледнете и самите:

Инаку, мажот на Гоца неодамна, во желбата да биде што пооргинален, на жената и го честиташе роденденот – без долен веш:

Ќе ви се допадне