Сораја и Инди се судрија со провокативните фотки

Трите бујни бринети уживаа на концертот на Цеца Ражнатовиќ, а тоа во што дојдоа, никого не остави рамнодушен.

Сораја Вучелиќ и Индира Арадиновиќ Инди, уживаа на настапот на фолкерката во Будва, од каде и објавија селфиња кои ги возбуди нивните обожаватели на социјалните мрежи.

Како што беше и за очекување, старлетата и пејачката за овој настан се облекоа многу провокативно, а тоа што на никого не му избега од видик, на сликата, беа нивните бујни прописи.

 

Познато е дека Сорјата секогаш се фали со големите гради, а исто така и Инди, па и (логично) се наметна прашањето, чии се поголеми…

 

Да работата биде уште пожешка, се приклучи и другарката на Сораја, Ана Кораќ, старлетата од Иванјица, која наводно ќе биде и учесничка во ријалити шоуто „Задруго“.

Фотката која предизвика огромно внимание поради „сударот“ на бујните гради, можете да ја погледнете овде: