Сораја потрошила 25.000 евра на пластични операции

By

Старлетата Сораја во едно од последните интервјуа изјавила дека се кае за пластичните операции што ги направила, но дека уште повеќе се кае за парите што ги потрошила за нив. Според нејзините пресметки, таа потрошила 25.000 евра за операциите со кои ги зголемила усните, го намалила носот, ги зголемила градите, а потоа ги намалила усните така што го извадила силиконот од нив.

Ќе ви се допадне

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

4Anime: Crayon Shin-chan Movie 23: Ora no Hikkoshi Monogatari - Saboten Daisuugeki anime episode Full online free at https://4anime.biz persona 4 animation reddit

Bannou Yasai Ninninman Episode Full

Watch Heaven's Lost Property: Forte Episode 12

Sonongnghiep hochiminhcity: http://www.sonongnghiep.hochiminhcity.gov.vn/Lists/GopyDB/DispForm.aspx?ID=5175

Bittube: https://bittube.tv/profile/animefreakws