Српската премиерка доби син

By

Милица Ѓурѓиќ, партнерката на претседателот на владата на Србија, Ана Брнабиќ, се породи денеска во Белград. Милица роди здраво машко бебе, а пораѓањето минало во најдобар ред, велат од кабинетот на Брнабиќ.

Српските медиуми пишуваат дека родителите веќе го одбрале името Игор за бебето.

Српската премиерка чека бебе

Ќе ви се допадне

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 2 at website https://funimationfree.com. See more funimation anime of the decade

Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 20 at AnimeFreak anime freaks