Станија јавно бара маж

Српската старлета Станија Добројевиќ, овој пат ги изненади фановите со новите фотографии кои ги објави на Инстаграм. Наместо гола, таа сподели фотографија како се снаоѓа во кујната.

Станија признала дека не е по готвењето и дека јавно бара маж, кој ќе и биде сопруг, под услов да знае да готви.