Старлетата Станија изведе стриптиз на „Инстаграм“

By

Станија реши повторно да го привлече вниманието на јавноста изведувајќи стриптиз.

Set me free 🐯🐾🔒

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Прво објави сексивидео на „Инстаграм“ од кафез, а потоа за сите заинтересирани, си го фотографираше задникот.

Погледнете како изгледа тоа:

 

Say Cheese 📸🍑 #CrazySunday

A post shared by STANIJA DOBROJEVIĆ (@stanijadobrojevic) on

Ќе ви се допадне