Стомачни за десетка – Се соблече сопругата на Амиџиќ

By

Даниела Димитровска со најновите фотографии од плажа покажа дека изгледа совршено, иако многумина говореа дека била преслаба.

Сопругата на водителот Огењен Амиџиќ, Даниела Димитровска, иако е мајка, има сјајна линија, која по напорнотот тренирање, гордо може да ја покаже ова лето.

Огњен и Даниела заминале со синот Матија на семејно летување во Грција, а манекенката се пофали со својата фигура, на која многу млади девојки можат да ѝ позавидат.

Даниела позираше во бикини, а со фотографиите што ги објави на социјалните мрежи предизвика огромно внимание.

Прво ги покажа својот рамен стомак и стомачни, а потоа градите, кои, според мислењето на многумина, се совршени“.

Ќе ви се допадне

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GoGoAnime: ef - a tale of melodies. anime episode 12 online free at https://gogoanime.be watch anime free

https://animebee.to dubbed anime

Manga Furusato Mukashibanashi (https://animefreak.ws/m/OgQE) Episode 50

Ko-fi: https://ko-fi.com/gogoanimebe

Fitday: https://www.fitday.com/fitness/forums/members/animeflixnl.html