Судот конечно одлучи што ќе се случи со Зоран Марјановиќ

By

Кривичниот суд во Белград вчера го потврди решението донесено за Зоран Марјановиќ, осомничен за убиство на неговата сопруга, пејачката Јелена Крсмановиќ Марјановиќ. Притворот за Зоран е продолжен за уште 30 дена, бидејќи судот ги одбил сите жалби за него, затоа што ги смета за неосновани.

Притворот му е продолжен заради начинот и тежината а кривичното дело, кое довело до вознемирување на јавноста.

Против Марјановиќ се продолжува истрагата во Јавното обинителство во Белград.

Убиството на Јелена Марјановиќ медиумски е најследен случај во Себија, веќе една година со различни верзии се зборува за идентитетот на убиецот, како и за начинот и местото на извршување на злосторството.

Ќе ви се допадне

watch anime online. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

anime to watch Attack on Titan Season 2 (Dub)

anime freak tv WONDER EGG PRIORITY

Bleach

AnimeFreak Dragon Ball Z (Dub)