Султанката Хурем во костим за капење го запали Инстаграм

By

Мејрем Узерли е актерката која го глуми ликот на султанката Хурем во познатата турска серија Величествениот Сулејман.

Актерката е редовна на социјалните мрежи, па летниов период го покажа своето заносно тело во бикини.

Ќе ви се допадне

AniWatch dubbed anime: Black Clover (Dub) (https://aniwatch.pro/m/KVb1) Episode 149

ANIMEFLIX animeflix detective conan: Fire Force Season 2 (https://animeflix.nl/m/LeDm) Episode 24