Сузана Манчиќ повеќе никогаш нема да се соблекува

By

Сузана Манчиќ вели дека никогаш повеќе нема да се соблекува затоа што, како што вели, тоа не е примерно за нејзини години.

Бидејќи влегов во седмата деценија од животот, Сузана одлучила повеќе да не се разголува.

„Кога наполнив 60 години, си реков: Слушај Манчиќ, повеќе нема да се соблекуваш во бикини. На 60 години тоа едноставно не е во ред, еве млади девојки, тие нека се соблекуваат“, објаснила Сузана Манчиќ.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Kizuna anime episode 2 online free at https://animeheaven.pro anime heaven site

Website https://4anime.biz: Watch Swan 4anime Episode Full persona 4 the animation factor of hope

Website https://animedao.nl: Watch Ninkuu (Movie) animedao Episode Full one punch man season 2 animedao

Website https://animekisa.in: Watch Last Exile: Fam, the Silver Wing - Over the Wishes animekisa Episode Full free anime

Bcaquaria: https://www.bcaquaria.com/members/animefreakws.58728/#about

Divephotoguide: http://www.divephotoguide.com/user/animefreakws