ФОТО: И ТАА СЕ СОБЛЕЧЕ: Хурем позираше во бикини

By

Мерјем Узерли, позната како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, е доста активна по социјалните мрежи.

Хурем на Инстаграм објави фотографија во костим за капење која ги воодушеви нејзините фанови.

Актерката позираше на балкон во бикини, кое го истакна нејзиното совршено тело.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX fairy tail animeflix: The Promised Neverland (https://animeflix.nl/m/YlXb) Episode 12

4Anime blood c 4anime: Watch Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full