Тања Савиќ избегала од мажот

By

Фолк-пејачката Тања Савиќ одлучила да си замине од Австралија и да се пресели во родната Србија заедно со своите деца.  Пејачката е пресреќна бидејќи може да се посвети на кариерата, а сопругот ќе го посетува кога тоа ќе ѝ го дозволуваат обврските.

Нејзината мајка ја потврдила оваа информација и вели дека е среќна што сега почесто ќе ги гледа внуците.

Сопругот Душан не бил пресреќен од одлуката на пејачката, сметајќи дека децата имаат поголема перспектива во Австралија, но Тања не сакала да попушти.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch Corpse Princess: Kuro - Even So, As a Person (Dub) wcostream Episode Full dubbed anime

Watch Magica Wars Episode 26

AnimeBee: Soreyuke! Uchuu Senkan Yamamoto Yohko (1999) anime episode 26 online free at https://animebee.to english anime

AnimeFLV: Welcome to Demon School! Iruma-kun 2nd Season (Dub) anime episode 13 online free at https://animeflv.uk anime to watch

Inprnt: https://www.inprnt.com/profile/animeflixnl/

Profile hatena: https://profile.hatena.ne.jp/animefreakws/profile