Тања Савиќ на Инстаграм се пофали со новиот имиџ

Тања Савиќ ги израдува сите на „Инстаграм“ со фотографијата на која изгледа сосема поинаку од вообичаеното.

Пејачката ги изненади сите на социјалните мрежи со новата фотографија, односно новиот имиџ, кој повеќето фанови ги потсетува на Ким Кардашјан.

Тања има целосно рамна коса, поинаква фризура, а оваа промена предизвика позитивни реакции и многумина воодушеви.

Меѓу коментарите беа дури и оние дека е поубава од Ким Кардашјан.