Телото на Северина во бикини не е тоа што беше

By

Северина на големо ја гази петтата деценија, но на својот изглед посветува големо внимание. Затоа и сеуште изгледа витко и убаво.

Но на последната фотографија која ја постави на социјалните мрежи, би можело да се каже дека гравитацијата си го прави своето.

Day Off 🍿 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Ќе ви се допадне

Website https://gogoanime.be: Watch Healin' Good♡Precure Movie: Yume no Machi de Kyun! Tto GoGo! Dai Henshin!! gogoanime Episode Full haikyuu season 2 gogoanime

Fate/stay night: Unlimited Blade Works (https://aniwatch.pro/m/xd8) Episode Full

Website https://kissanime.mx: Watch Overlord: The Undead King kissanime Episode Full kissanim3

AnimeBee: Keijo!!!!!!!! anime episode 12 online free at https://animebee.to online anime

Torgi gov: https://torgi.gov.ru/forum/user/profile/1417113.page

Giantbomb: https://www.giantbomb.com/profile/kissanimemx/about-me/