Телото на Северина во бикини не е тоа што беше

By

Северина на големо ја гази петтата деценија, но на својот изглед посветува големо внимание. Затоа и сеуште изгледа витко и убаво.

Но на последната фотографија која ја постави на социјалните мрежи, би можело да се каже дека гравитацијата си го прави своето.

Day Off 🍿 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Ќе ви се допадне

The Misfit of Demon King Academy (Dub) Episode 13 at website https://kissanimeonline.com yuri on ice kissanime

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 2 at website https://animeflix.nl. See more neon genesis evangelion animeflix