Тешки моменти за Милица – Пејачката се здоби со повреда на градите

By

Популарната пејачка на Гранд Милица Тодоровиќ која плени со својата појава каде и да отиде е главниот шегобиец во секоја емисија.

Убавата пејачка признала дека има голем страв од петарди, откако на еден настап се здобила со повреда на градите.

Таа заедно со неколку свои колеги настапувала во Беране, а луѓето во публика започнале да се забавуваат со пиротехника.

-„Пејам и петардите ми поминуваат покрај главата, сега кога ќе чујам сличен звук се ежам. Имам фобија од нив. Не бевме заградени, буквално народот беше покрај нас. Бевме прекриени со петарди. Една ми падна на градите и тоа не мала, туку навистина голема, а една во чизми, ногата ми беше цела вкочанета.“ – открила Милица

Ќе ви се допадне

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven: Berserk: Season II anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro arifureta anime heaven

Website https://animeflix.nl: Watch Demon King Daimao (Dub) animeflix Episode 12 animeflix boruto

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Zzb: https://zzb.bz/FbeRO

Gallery autodesk: https://gallery.autodesk.com/users/EN8JLD2A7TD7