„Тони ме направи кралица“, вели Дара Бубамара за 24 години помладиот дечко

By

Српската пејачка Дара Бубамара веќе подлго време е во врска со 24-годишниот Тони. Како што рече таа во своето последно интервју, Тони ѝ го направил животот поубав.

„Навистина ми го направи животот поубав, ми овозможи патувања. Искрено, ми се случи такво момче, таква љубов, па не ни ја почувствував короната“, вели Дара.

„По долго време, некој ме гледа како кралица. Ме гледа како вистинска жена. Убаво ми е со него. Тешко некој да биде доминантен кон мене, но и тоа се случи“, вели пејачката.

Ќе ви се допадне

Your Lie in April Episode 22 at website https://animeplanet.cc anime planet shippuden

Kaguya-sama: Love is War Season 2 Episode 12 at AnimeFreak animefreak hunter x hunter