Цеца флертува со бугарски манекен

By

Неколку дена откако го прослави својот 45. роденден, фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ на својот инстаграм-профил објави провокативна слика од забавата. Секси фотографијата на Цеца предизвика бројни коментари на нејзините следбеници, а еден од нив е и од бугарскиот манекен со светска кариера, Флоријан Мунтеан. Тој под сликата ѝ напиша дека е „бомба“, а пејачката му врати неколку бакнежи.

Цеца и Флоријан се запознаа неодамна на снимањето на нејзиниот спот за песната „Анџео другог реда“. Оттогаш Флоријан често јавно ѝ остава коментари на Цеца, а и пејачката не пропушта да му одговори.

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Magical Sempai aniwatch Episode 12 watch anime free

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

Website https://animedao.nl: Watch Higurashi: When They Cry – SOTSU (Dub) animedao Episode 3 animedao softonic

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Pubhtml5: https://pubhtml5.com/homepage/sjtr

Bonanza: https://www.bonanza.com/users/49502049/profile