Цеца и Анастасија со смело деколте

By
Анастасија Ражњатовиќ и беше поддршка на Цеца на концертот во Виена, каде таа викендов настапуваше.
Во Виена, Цеца настапи пред пет илјади , а поддршка ѝ дадоа нејзините пријатели, сестра ѝ Лидија, и секако ќерката Анастасија. Облечена во црн фустан, со кожени панталони и црн корсет Цеца и овој пат модно не потфрли. И Анастасија не беше ништо полоша од мајка си. Облечена во црвен фустан и таа привлекувале внимание вечерта. Мајката и ќерката, сепак, оставиле впечаток најмногу зардаи  длабокото деколте, пишуваат српските  медиуми. 

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

dubbed anime GoGoAnime Bleach

GoGoAnime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

watch anime online GoGoAnime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

GoGoAnime Kiss x Sis (TV) Episode 9

GoGoAnime My Hero Academia Season 5 (Dub)