Цеца објави фотографија со Аркан, Вељко и Анастасија

By

Фолк-пејачката Светлана Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија од својот покоен сопруг Жељко Ражнатовиќ – Аркан.

Цеца пред речиси две децении остана без својот сопруг, со кого има две деца.

Колку нејзиниот покоен сопруг и понатаму зазема важно место во нејзиното срце, говори и тоа што Цеца не пропушта ниту една годишнина или роденден, а да не го посети неговото гробно место.

Пејачката се огласила и на социјалните мрежи, каде што ја споделила семејната фотографија, со емотивен опис во кој директно се обратила.

„Ние немаме многу заеднички фотографии, само оние кога Вељко и Анастасија беа мали. Денес ти е роденден! Ти живееш во нас и со нас. Нека ти е вечна слава“, напишала Цеца.

 

 

Ќе ви се допадне

Website https://animefreak.ws: Watch Angels of Death Specials (Dub) animefreak Episode 4 animefreak bleach

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Inko Colors the Animation (https://animepahe.cc/m/yRwZ) Episode Full

Website https://animedao.nl: Watch Tokimeki Memorial animedao Episode 25 gleipnir animedao

Flipboard: https://flipboard.com/@gogoanimelol

Able2know: https://able2know.org/user/gogoanimebe/