Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа

By
Обожавателките особено беа воодушевени од оваа фотографија на синот на Цеца. Пејачката повторно го привлече вниманието со новата објава на „Инстаграм“. На својот профил на оваа социјална мрежа таа објави фотографија од својот син Вељко, кој позира покрај базенот.

Долу беше прекриен со крпа, а горе до израз дојдоа неговите мускули.

„Мојот убав и згоден син“, напиша Цеца.

Летаа лајкови и пофални зборови на сметка на Вељко, а најмногу беа воодушевени жените.

 

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

GoGoAnime Fairy Tail Episode 166

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

watch anime free Hunter x Hunter (2011) (Dub)