Цеца објави снимка на која Анастасија пее емотивна балада

By

Цеца Ражнатовиќ на Инстаграм објавила снимка од својата наследничка Анастасија која предизвикала лавина на позитивни коментари на сметка на нејзиниот талент, кој, одамна е познато дека го има наследено од мајка и.

Анастасија ја отпеа песната од Каја Остојиќ „Она некад“, а гордата мајка напишала кратко на снимката.

„Љубов моја!“.

Ljubav moja!!! @raznatovicanastasija ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Слушнете како песната звучи во оригинал:

 

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 12

ANIMEFLIX Dragon Ball (Dub)

My Hero Academia Season 5

ANIMEFLIX Naruto: Shippuden

ANIMEFLIX Bleach (Dub) Episode 357