Цеца во кожена облека стигна на забавата на Маријана Матеус – Сите се чудеа колку ослабела

By
Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ во опуштено издание се појави на забавата на својата креаторка Маријана Матеус, сопруга на легендарниот германски фудбалер Лотар Матеус. Маријана синоќа во еден белградски ресторан организираше забава на која, по снимањето на една емисија, се појави и нејзината пријателка Цеца Ражнатовиќ.Пејачката стигна во кожена облека и бела обична маица. Цеца беше видно расположена, а сите забележаа дека фолк ѕвездата ослабела во последните неколку месеци.

dobivaj vesti na viber

Погледнете и самите:

Видно расположена, Цеца се забавуваше до утринските часови на истото место каде што го прослави својот 44. роденден.

Инаку, меѓу официјалните лица се најде и Снежана Дакиќ, која освен подарок за Матеус, го понесе и своето добро расположение:

Ќе ви се допадне